Stephan sinding skulptur "To mennesker"
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
STEPHAN SINDING, efter, skulptur, basalt, "To mennesker, Copyright 1902, by Keller & Reiner, Berlin W", signerad och daterad Stephan Sinding 1889, höjd ca 26 cm, längd ca 30 cm
Smärre fläckar och repor, sockel med nagg
409258
2016-09-30