Spetsglas karaffer

Spetsglas karaffer
Spetsglas karaffer

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPETSGLAS, 2 st, Sverige, 1700-tal, 14 resp 15 cm, KARAFFER, 1 par, Frankrike, spår av gulddekor, höjd ca 24 cm

Ett spetsglas med skadad fot, ett spetglas med fotnagg

409274

2016-09-30