Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SPETSGLAS, 2 st, Sverige, 1700-tal, 14 resp 15 cm, KARAFFER, 1 par, Frankrike, spår av gulddekor, höjd ca 24 cm
Ett spetsglas med skadad fot, ett spetglas med fotnagg
409274
2016-09-30
Gör en kostnadsfri värdering här