Herrbetjänt mahogny

Herrbetjänt mahogny
Herrbetjänt mahogny
Herrbetjänt mahogny
Herrbetjänt mahogny
Herrbetjänt mahogny
Herrbetjänt mahogny

Klubbat för:

1 600 SEK

Arviointi

1 200 SEK

Kuvaus

HERRBETJÄNT, mahogny, 1900-talets andra hälft, mässingsdetaljer, höjd ca 98 cm

Kuntoraportti

Visst slitage

409284

Päivämäärä:

2016-09-30