Herrbetjänt mahogny
Klubbat för:
1 600 SEK
Arviointi
1 200 SEK
Kuvaus
HERRBETJÄNT, mahogny, 1900-talets andra hälft, mässingsdetaljer, höjd ca 98 cm
Kuntoraportti
Visst slitage
409284
Päivämäärä:
2016-09-30