Skulptur Kongo

Skulptur Kongo
Skulptur Kongo
Skulptur Kongo
Skulptur Kongo
Skulptur Kongo
Skulptur Kongo
Skulptur Kongo
Skulptur Kongo
Skulptur Kongo
Skulptur Kongo

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKULPTUR, Luba, Kongo, 1900-talets mitt, träskuren, dekor av textilier samt fjädrar, höjd ca 15 cm

Slitage, torrspricka

409299

2016-10-03