Byrå
2016-10-04
409308
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
BYRÅ, sengustaviansk, fanérad, 3 lådor, höjd 79, 90x51 cm
Skador, slitage, ett lås saknas