Skåp i par gustaviansk stil

Skåp i par gustaviansk stil
Skåp i par gustaviansk stil
Skåp i par gustaviansk stil
Skåp i par gustaviansk stil
Skåp i par gustaviansk stil
Skåp i par gustaviansk stil
Skåp i par gustaviansk stil
Skåp i par gustaviansk stil
Skåp i par gustaviansk stil
Skåp i par gustaviansk stil

Klubbat för:

8 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKÅP, 1 par, gustaviansk stil, 1900-tal, fanerad med björk, höjd ca 95, 87x51 cm

Smärre ytslitage

409333

2016-09-30