Oidentifierad konstnär oljemålning

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Flickporträtt, osignerad, olja på duk, 54x44 cm

Dukskador, duken uppspänd på kartong, lös i ram

409354

2016-09-30