Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 200 SEK
ULF GRIPENHOLM (född 1943), Stadsmiljö, signerad och daterad Ulf Gripenholm 1987, numrerad 327/360, färglitografi, ca 34 x 41 cm
409355
2016-09-30
Gör en kostnadsfri värdering här