Bengt Landin färglitografi

Bengt Landin färglitografi
Bengt Landin färglitografi

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BENGT LANDIN (född 1933), komposition med tupp, flagga och bokstäver, signerad Bengt Landin, numrerad 141/375, färglitografi, ca 51 x 36 cm

409357

2016-09-30