Klubbat för:
3 000 SEK
Schätzwert
4 000 SEK
Beschreibung
GOLVUR, sannolikt Mjölby intarsia, 1940-tal, fanerat i olika träslag, intarsia med arbetande figurer, höjd ca 185 cm
Zustandsbeschreibung
409422
2016-09-30
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner