Golvur med intarsia

Golvur med intarsia
Golvur med intarsia
Golvur med intarsia
Golvur med intarsia
Golvur med intarsia
Golvur med intarsia
Golvur med intarsia
Golvur med intarsia
Golvur med intarsia
Golvur med intarsia

Klubbat för:

3 000 SEK

Schätzwert

4 000 SEK

Beschreibung

GOLVUR, sannolikt Mjölby intarsia, 1940-tal, fanerat i olika träslag, intarsia med arbetande figurer, höjd ca 185 cm

Zustandsbeschreibung

409422

2016-09-30