Bägare silver

Bägare silver
Bägare silver
Bägare silver
Bägare silver

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BÄGARE, 4 st., silver, varav två Anders Castman, Eksjö 1792, höjd 6,5-7,5 cm, vikt ca 185 g

Slitage, smärre bucklor

409425

2016-10-06