Golvurna i porslin KIna

Golvurna i porslin KIna
Golvurna i porslin KIna
Golvurna i porslin KIna
Golvurna i porslin KIna
Golvurna i porslin KIna
Golvurna i porslin KIna
Golvurna i porslin KIna
Golvurna i porslin KIna
Golvurna i porslin KIna
Golvurna i porslin KIna
Golvurna i porslin KIna
Golvurna i porslin KIna

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

GOLVURNA med lock, porslin, Kina, dekor i emaljfärger av ströblommor och kinesiska tecken, höjd ca 47 cm

Lock ej tillhörande, lock med nagg på knopp och lagning på brättet

409439

2016-09-30