Klubbat för:
1 400 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
BARNSERVIS, ca 74 dlr, porslin, varierande modeller, bl a Gustavsberg, största terrinens höjd ca 11 cm
Proveniens: Fritz von Dardel, Monetbello, Vaxholm
Zustandsbeschreibung
Slitage och skador
409443
2016-09-30
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner