Barnserviser

Barnserviser
Barnserviser
Barnserviser
Barnserviser
Barnserviser
Barnserviser
Barnserviser
Barnserviser
Barnserviser
Barnserviser

Klubbat för:

1 400 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

BARNSERVIS, ca 74 dlr, porslin, varierande modeller, bl a Gustavsberg, största terrinens höjd ca 11 cm

Proveniens: Fritz von Dardel, Monetbello, Vaxholm

Zustandsbeschreibung

Slitage och skador

409443

2016-09-30