Hörnskåp gustaviansk stil
Klubbat för:
5 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
HÖRNSKÅP, 1 par, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, bemålade, skuren dekor, nyckelbussning i mässing, höjd ca 220, 103x85 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen
Smärre ytskador o färgbortfall
409444
2016-10-01