Golvlyktor

Golvlyktor
Golvlyktor
Golvlyktor
Golvlyktor
Golvlyktor
Golvlyktor

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GOLVLYKTOR, 1 par, 1900-tal, patinerad metall och glas, höjd ca 76 cm

Bruksslitage

409451

2016-09-30