Einar Jolin
2016-10-07
409453
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
EINAR JOLIN (1890-1976): Stockholmsmotiv, signerad, konstnärens provexemplar, litografi, ca 35x56 cm