Einar Jolin

Einar Jolin
Einar Jolin

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EINAR JOLIN (1890-1976): Stilleben, signerad Jolin, E.A 12/20, färglitografi, ca 55x46 cm

409455

2016-10-01