Vägghängskåp 1800-tal

Vägghängskåp 1800-tal
Vägghängskåp 1800-tal
Vägghängskåp 1800-tal
Vägghängskåp 1800-tal
Vägghängskåp 1800-tal
Vägghängskåp 1800-tal
Vägghängskåp 1800-tal
Vägghängskåp 1800-tal
Vägghängskåp 1800-tal
Vägghängskåp 1800-tal

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VÄGGHÄNGSKÅP, 1800-talets första hälft, invändig inredning med hyllplan, bl a skedhylla, höjd ca 69, 49x21 cm, nyckel medföljer

Renoverad, kompletterat, delvis senare bemålning

409485

2016-10-01