Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 000 SEK
TRIEBNER ENS & ECKERT, figurin, porslin, 1900-talets första hälft, delvis förgylld, höjd ca 27 cm
Ena handens fingrar med skador
409492
2016-10-01
Gör en kostnadsfri värdering här