Figurin Triebner Ena & Eckert

Figurin Triebner Ena & Eckert
Figurin Triebner Ena & Eckert
Figurin Triebner Ena & Eckert
Figurin Triebner Ena & Eckert
Figurin Triebner Ena & Eckert
Figurin Triebner Ena & Eckert
Figurin Triebner Ena & Eckert
Figurin Triebner Ena & Eckert
Figurin Triebner Ena & Eckert
Figurin Triebner Ena & Eckert

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TRIEBNER ENS & ECKERT, figurin, porslin, 1900-talets första hälft, delvis förgylld, höjd ca 27 cm

Ena handens fingrar med skador

409492

2016-10-01