Yrjö Edelmann

Yrjö Edelmann
Yrjö Edelmann

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

YRJÖ EDELMANN (1941-2016): Komposition, signerad Y Edelmann, 111/150, färglitografi, bladmått ca 55x88 cm

Saknar glas, fuktskada, smärre skador

409496

2016-10-01