Rune Söderqvist

Rune Söderqvist
Rune Söderqvist
Rune Söderqvist
Rune Söderqvist
Rune Söderqvist
Rune Söderqvist
Rune Söderqvist
Rune Söderqvist

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RUNE SÖDERQVIST (1935-2014): (4) Om square 1,3,4,5, signerade Rune Söderqvist, färglitografier 15/65, ca 35x30 cm

409514

2016-10-01