Reinhold Ljunggren 4 färglitografier

Klubbat för:

1 700 SEK

1 500 SEK

REINHOLD LJUNGGREN (1920-2006), (4) "Vinter", signerade Reinhold Ljunggren och numrerade 307/310, mapp innehållande 4 av ursprungligen 5 litografier, bladstorlek ca 46x63 cm

PROVENIENS: Kooperativa Förbundets konstförening

Oramade blad i mapp

409515

2016-10-01