Kristian Krokfors
2016-10-01
409524
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KRISTIAN KROKFORS (Finland, född 1952): (2) Komposition, signerad och daterad 80 Kristian Krokfors, färglitografi, 45/100 resp 38/100, ca 68x49 cm