Tais Tulupova, oljemålning

Tais Tulupova, oljemålning
Tais Tulupova, oljemålning
Tais Tulupova, oljemålning
Tais Tulupova, oljemålning
Tais Tulupova, oljemålning
Tais Tulupova, oljemålning

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TAIS TULUPOVA (Ryssland, samtida), Figurkomposition, signerad och daterad 95, olja på duk, 45x65 cm

409544

2016-10-01