Göran Wärff glasobjekt/ljuslykta

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GÖRAN WÄRFF (född 1933), glasobjekt i form av ljuslykta i organisk form, klarglas med polykromt underfång, osignerad, Kosta, höjd ca 26 cm, Ø 24 cm

PROVENIENS: Kooperativa Förbundets konstförening

409552

2016-10-01