Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 000 SEK
STIG BORGLIND (1892-1965): "Flora Suecica II" signerad Stig Borglind, etsning, ca 31x22,5 cm, dessutom medföljer boken "Stig Borglind en svensk grafiker"
Gulnad
409560
2016-10-01
Gör en kostnadsfri värdering här