Stig Borglind etsning

Stig Borglind etsning
Stig Borglind etsning
Stig Borglind etsning
Stig Borglind etsning
Stig Borglind etsning
Stig Borglind etsning
Stig Borglind etsning
Stig Borglind etsning
Stig Borglind etsning
Stig Borglind etsning

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

STIG BORGLIND (1892-1965): "Flora Suecica II" signerad Stig Borglind, etsning, ca 31x22,5 cm, dessutom medföljer boken "Stig Borglind en svensk grafiker"

Gulnad

409560

2016-10-01