Mona Huss Wallin färglitografi

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MONA HUSS WALLIN (född 1944): "BP-mack, Vy över Stockholm", signerad och daterad M Huss W -79, 255/450, färglitografi, ca 64,5x49,5 cm

409562

2016-10-01