Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
1 000 SEK
MONA HUSS WALLIN (född 1944): "BP-mack, Vy över Stockholm", signerad och daterad M Huss W -79, 255/450, färglitografi, ca 64,5x49,5 cm
409562
2016-10-01
Gör en kostnadsfri värdering här