G Palmgren akvareller

G Palmgren akvareller
G Palmgren akvareller
G Palmgren akvareller
G Palmgren akvareller
G Palmgren akvareller
G Palmgren akvareller
G Palmgren akvareller
G Palmgren akvareller

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 200 SEK

G. PALMGREN (omkring 1900): (2), Rekryter, signerade G Palmgren, (en efter C. Cederström), akvareller, ca 23x15 cm vardera

409564

2016-10-01