Bengt Olson

Bengt Olson
Bengt Olson

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BENGT OLSON (född 1930): Komposition, triptyk signerad Bengt Olsson, 41/120, litografi, ca 75x55 vardera, rammått 86x180 cm

409573

2016-10-01