Margrethebägare silver Danmark

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MARGRETHEBÄGARE, 3 st, sterlingsilver, Danmark, den större och mindre stämplad A. Michelsen, Köpenhamn, 1960-tal invändigt förgylld, ciselerad dekor, den mellanstora stämplad Andersen, höjd ca 6-7-8,5 cm, totlavikt ca 402 g

409575

2016-10-01