Tema allmoge karmstol

Tema allmoge karmstol
Tema allmoge karmstol
Tema allmoge karmstol
Tema allmoge karmstol
Tema allmoge karmstol
Tema allmoge karmstol
Tema allmoge karmstol
Tema allmoge karmstol

Klubbat för:

11 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARMSTOL, sannolikt Norge, 17/1800-tal, höjd 65, bredd 56 cm, sitthöjd 43 cm

Smärre slitage

409581

2016-10-20