Silverskrin Krakow

Silverskrin Krakow
Silverskrin Krakow
Silverskrin Krakow
Silverskrin Krakow
Silverskrin Krakow
Silverskrin Krakow
Silverskrin Krakow
Silverskrin Krakow
Silverskrin Krakow
Silverskrin Krakow

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKRIN, silver, Krakow 1920-tal, graverad dekor, kulfötter, invändig gravyr: "In gratitude devoted to HM King Farouk I.by Adolf Ritter", höjd 7, 12,5x9,5 cm, vikt ca 180 g

Slitage, smärre bucklor

409582

2016-10-01