Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BÄGARE, 2 st, silver, Jonas Elg, Västerås 1791, Nils Tornberg Linköping 1797, invändigt förgyllda, graverade, höjd 9,5-10 cm, vikt ca 125 g
Med inskription, smärre bucklor
409586
2016-10-01
Gör en kostnadsfri värdering här