Anders Fogelin

Anders Fogelin
Anders Fogelin
Anders Fogelin
Anders Fogelin
Anders Fogelin
Anders Fogelin
Anders Fogelin
Anders Fogelin
Anders Fogelin
Anders Fogelin

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ANDERS FOGELIN (1933-1982): (4) ´´I mammons Tempel´´, Mapp, signerade och daterade 1980, 37/100, litografi, bladmått ca 33x41 cm

409591

2016-10-01