Tema allmoge kaffepanna
Vollendet
2016-10-20
409594
| Höchstes Gebot | 300 SEK |
| Schätzwert | 1 000 SEK |
KAFFEPANNA, 1800-tal, koppar, mustaschfäste, stämplad IW, höjd inkl hänkel ca 32, diameter 28 cm
Smärre bucklor