Lennart Rodhe färglitografi

Lennart Rodhe färglitografi
Lennart Rodhe färglitografi

Klubbat för:

300 SEK

1 000 SEK

LENNART RODHE (1916-2005): Komposition, signerad och daterad Lennart Rodhe 1970, 140/260, färglitografi, ca 60x70 cm

409617

2016-10-01