Kina Kanton 1800-tal
Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TEKANNOR, 2 st, TEKOPPAR med fat, 6 st, SNIPA, VASER 3 st, FAT 8 st, KOPP med fat, BURKAR med lock 2 st, 1800/1900-tal, Kantonporslin, dekor med figurscener i emaljfärger
Enstaka nagg/lagningar
409620
2016-10-01