Matbord och stolar teak

Matbord och stolar teak
Matbord och stolar teak
Matbord och stolar teak
Matbord och stolar teak
Matbord och stolar teak
Matbord och stolar teak
Matbord och stolar teak
Matbord och stolar teak
Matbord och stolar teak
Matbord och stolar teak
Matbord och stolar teak
Matbord och stolar teak

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MATGRUPP, 5 dlr, 1950/60-tal, fanérade i teak, faststoppad sits, tygklädsel, bordets längd 130x85 cm, 2 iläggsskivor 40 cm vardera, stolarnas höjd ca 76, sitthöjd ca 47 cm

Bruksslitage, senare omklädda.

409631

2016-10-01