Matbord och stolar teak
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MATGRUPP, 5 dlr, 1950/60-tal, fanérade i teak, faststoppad sits, tygklädsel, bordets längd 130x85 cm, 2 iläggsskivor 40 cm vardera, stolarnas höjd ca 76, sitthöjd ca 47 cm
Bruksslitage, senare omklädda.
409631
2016-10-01