Viktsats

Viktsats
Viktsats
Viktsats
Viktsats
Viktsats
Viktsats
Viktsats
Viktsats
Viktsats
Viktsats

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VIKTSATS, mässing, 18/1900-tal, höjd 3 cm

bruksslitage

409637

2016-10-11