Tema allmoge vagga

Tema allmoge vagga
Tema allmoge vagga
Tema allmoge vagga
Tema allmoge vagga
Tema allmoge vagga
Tema allmoge vagga
Tema allmoge vagga
Tema allmoge vagga

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VAGGA, Ovanåker Hälsingland, 1800-tal, imitationsmålei i brunt, speglar i blått och rött, 88x55 cm

Smärre slitage

409645

2016-10-20