Tema allmoge kista

Tema allmoge kista
Tema allmoge kista
Tema allmoge kista
Tema allmoge kista
Tema allmoge kista
Tema allmoge kista
Tema allmoge kista
Tema allmoge kista
Tema allmoge kista
Tema allmoge kista

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

KISTA, Hälsingland, Järvsö, daterad 1826, polykromt bemålad med motiv av röda blommor och molnformationer, höjd 45, 80x54 cm, nyckel finns

Slitage, retuscher, lackad

409646

2016-10-20