Daniel Spoerri objekt

Daniel Spoerri objekt
Daniel Spoerri objekt

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

DANIEL SPOERRI (Schweiz, född 1930), Der Alphornbläser "Albert Ancker tish", 3-D konstruktion, signerad och daterad på baksidan Daniel Spoerri 9 augusti 1972.

409647

2016-10-03