Tema allmoge kista

Tema allmoge kista
Tema allmoge kista
Tema allmoge kista
Tema allmoge kista
Tema allmoge kista
Tema allmoge kista
Tema allmoge kista
Tema allmoge kista

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

2 500 SEK

KISTA, Norrala Hälsingland, daterad 1823, märkt AAD, brunmålad med polykrom dekor av blommor, höjd 45, 89 x 63 cm, nyckel medföljer

Smärre slitage

409653

2016-10-20