Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BADKAR, omkring 1900, invändigt med plåt, höjd ca 54, 160x73 cm, botten omgjort från ett skåp med orginalbemålning
PROVENIENS: Bjuråker
Slitage, skador, bucklor
409655
2016-10-20
Gör en kostnadsfri värdering här