Einar Forseth akvarell
Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 000 SEK
EINAR FORSETH (1892-1988), Fragment-variant, skiss 1920-tal, signerad E Forseth, blandteknik, "...som en gång tillhört Erik Wettergren.", ca 29 x 38 cm
PROVENIENS: Kooperativa Förbundets konstförening
409657
2016-10-01