Einar Forseth akvarell

Einar Forseth akvarell
Einar Forseth akvarell
Einar Forseth akvarell
Einar Forseth akvarell

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

EINAR FORSETH (1892-1988), Fragment-variant, skiss 1920-tal, signerad E Forseth, blandteknik, "...som en gång tillhört Erik Wettergren.", ca 29 x 38 cm

PROVENIENS: Kooperativa Förbundets konstförening

409657

2016-10-01