Miniatyr fällbord

Miniatyr fällbord
Miniatyr fällbord
Miniatyr fällbord
Miniatyr fällbord
Miniatyr fällbord
Miniatyr fällbord

Klubbat för:

1 800 SEK

1 200 SEK

MINIATYR FÄLLBORD, barnmodell, tidigt 1900-tal, höjd 47 cm, 30 x 30 cm.

Smärre slitage

409662

2016-10-01