Hängskåp

Hängskåp
Hängskåp
Hängskåp
Hängskåp
Hängskåp
Hängskåp
Hängskåp
Hängskåp

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HÄNGSKÅP, alm, tidigt 1900-tal, justerbara hyllplan/fack, höjd 37, 31 x 21 cm.

Smärre slitage.

409663

2016-10-01