Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
SLAGBORD, allmoge, Hälsingland, originalmålning, med genomgående låda, daterad 1846, totallängd 188, bredd 96, höjd 75 cm
Åldersrelaterat slitage
409670
2016-10-20
Gör en kostnadsfri värdering här